Passion du Chocolat
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Passion du Chocolat

A world full on sweet love as chocolat
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Alb-Negru Patratele peste tot [my room]

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Zetzuru

Zetzuru


Mesaje : 59
Data de înscriere : 21/01/2010

Alb-Negru Patratele peste tot [my room] Empty
MesajSubiect: Alb-Negru Patratele peste tot [my room]   Alb-Negru Patratele peste tot [my room] EmptyJoi Ian 21, 2010 10:05 pm

Muzica,dans,miscari si nebunie. Asa era la mine in casa .Era curatenie intradevar ca doar exersam in sufragerie unde aveam mult spatiu si fara sa vreau dau peste o vaza ,dar o prind si o pun la loc.
-Phiu!spun eu punandu-mi mana la fruntea transpirata .
Fiind doar in maieul negru si pantaloni negri ce erau atat de comozi nu ma mai deranja nimic.
Sus In jos
Carolina
Admin
Carolina


Mesaje : 155
Data de înscriere : 21/01/2010

Alb-Negru Patratele peste tot [my room] Empty
MesajSubiect: Re: Alb-Negru Patratele peste tot [my room]   Alb-Negru Patratele peste tot [my room] EmptyJoi Ian 21, 2010 10:06 pm

Murind de plictiseala am batut la prima usa care-mi veni in cale.Eram imbracata in uniforma de la munca(rochie roz foarte scurta)
Sus In jos
https://passion-chocolat.forumgratuit.ro
Zetzuru

Zetzuru


Mesaje : 59
Data de înscriere : 21/01/2010

Alb-Negru Patratele peste tot [my room] Empty
MesajSubiect: Re: Alb-Negru Patratele peste tot [my room]   Alb-Negru Patratele peste tot [my room] EmptyJoi Ian 21, 2010 10:08 pm

Imi iau papuci in picioare si merg catre usa luand in drum catre ea un prosop punandu-mil la ceafa si imi las parul pe spate desfacut.
Deschid usa si privesc draguta domnisoara din fata mea .
-Salut!Te pot ajuta cu ceva?
Sus In jos
Enzeru

Enzeru


Mesaje : 86
Data de înscriere : 21/01/2010

Alb-Negru Patratele peste tot [my room] Empty
MesajSubiect: Re: Alb-Negru Patratele peste tot [my room]   Alb-Negru Patratele peste tot [my room] EmptyJoi Ian 21, 2010 10:09 pm

Trecea pe hol putin adormit si obosit . Simti ritmul muzicii si isi deschise mai mult ochii observand usa de la camera de unde veneau toate zgomotele . Se apropie si observa ca nu e singur pe hol la ora aceea .
Sus In jos
Carolina
Admin
Carolina


Mesaje : 155
Data de înscriere : 21/01/2010

Alb-Negru Patratele peste tot [my room] Empty
MesajSubiect: Re: Alb-Negru Patratele peste tot [my room]   Alb-Negru Patratele peste tot [my room] EmptyJoi Ian 21, 2010 10:10 pm

-Halloo!
AM ridicat mana in semn de salut,zambind cald
-Deranjez?
Sus In jos
https://passion-chocolat.forumgratuit.ro
Enzeru

Enzeru


Mesaje : 86
Data de înscriere : 21/01/2010

Alb-Negru Patratele peste tot [my room] Empty
MesajSubiect: Re: Alb-Negru Patratele peste tot [my room]   Alb-Negru Patratele peste tot [my room] EmptyJoi Ian 21, 2010 10:11 pm

Se apropie mai mult si ajunse in spatele fetei , privindu'i coada si urechile .
"Ciudat ... o neko .. " gandi , ranjind .
-Hey ! saluta si el .
Sus In jos
Carolina
Admin
Carolina


Mesaje : 155
Data de înscriere : 21/01/2010

Alb-Negru Patratele peste tot [my room] Empty
MesajSubiect: Re: Alb-Negru Patratele peste tot [my room]   Alb-Negru Patratele peste tot [my room] EmptyJoi Ian 21, 2010 10:12 pm

AM tresarit usor privind in spatele meu
-Buna
Sus In jos
https://passion-chocolat.forumgratuit.ro
Zetzuru

Zetzuru


Mesaje : 59
Data de înscriere : 21/01/2010

Alb-Negru Patratele peste tot [my room] Empty
MesajSubiect: Re: Alb-Negru Patratele peste tot [my room]   Alb-Negru Patratele peste tot [my room] EmptyJoi Ian 21, 2010 10:13 pm

-Huh?Nu nuderanjezi,spun eu privindu-i pe cei doi indivizi.Apropo,eu sunt Zetzuru si mai ales intrat inauntru in timp ce va prezentati Smile.
Sus In jos
Carolina
Admin
Carolina


Mesaje : 155
Data de înscriere : 21/01/2010

Alb-Negru Patratele peste tot [my room] Empty
MesajSubiect: Re: Alb-Negru Patratele peste tot [my room]   Alb-Negru Patratele peste tot [my room] EmptyJoi Ian 21, 2010 10:13 pm

Am pasit inauntru,privind in jurul meu,tinandu-mi mainile la spate
-Eu sunt Carolina,incantata
Sus In jos
https://passion-chocolat.forumgratuit.ro
Enzeru

Enzeru


Mesaje : 86
Data de înscriere : 21/01/2010

Alb-Negru Patratele peste tot [my room] Empty
MesajSubiect: Re: Alb-Negru Patratele peste tot [my room]   Alb-Negru Patratele peste tot [my room] EmptyJoi Ian 21, 2010 10:15 pm

Astepta sa intre tipa din fata lui apoi pasi si el inauntru , intinzand o mana spre brunet .
-Iar eu sunt Enzeru !
Sus In jos
Zetzuru

Zetzuru


Mesaje : 59
Data de înscriere : 21/01/2010

Alb-Negru Patratele peste tot [my room] Empty
MesajSubiect: Re: Alb-Negru Patratele peste tot [my room]   Alb-Negru Patratele peste tot [my room] EmptyJoi Ian 21, 2010 10:18 pm

Ii iau mana si ii zambesc prieteneste .
-Incantat ,spun eu in tim pce ii dau drumu de la mana si ii iau mana frumoasei fete.La fel si la tine Carolina ,spun eu in timp ce ii sarut mana .
Sus In jos
Carolina
Admin
Carolina


Mesaje : 155
Data de înscriere : 21/01/2010

Alb-Negru Patratele peste tot [my room] Empty
MesajSubiect: Re: Alb-Negru Patratele peste tot [my room]   Alb-Negru Patratele peste tot [my room] EmptyJoi Ian 21, 2010 10:19 pm

Il priveam zambitoare,inrosindu-ma usor in obraji
-Ce galant
Sus In jos
https://passion-chocolat.forumgratuit.ro
Zetzuru

Zetzuru


Mesaje : 59
Data de înscriere : 21/01/2010

Alb-Negru Patratele peste tot [my room] Empty
MesajSubiect: Re: Alb-Negru Patratele peste tot [my room]   Alb-Negru Patratele peste tot [my room] EmptyJoi Ian 21, 2010 10:20 pm

Ii zambesc .
-Simtiti-va ca acasa ,oricum.Doriti ceva de baut ,de mancat?spun eu zambaret de fel.
Sus In jos
Carolina
Admin
Carolina


Mesaje : 155
Data de înscriere : 21/01/2010

Alb-Negru Patratele peste tot [my room] Empty
MesajSubiect: Re: Alb-Negru Patratele peste tot [my room]   Alb-Negru Patratele peste tot [my room] EmptyJoi Ian 21, 2010 10:21 pm

Mi-am retras mana indreptandu-ma spre geam,privind afara
-Eu nu doresc nimic,multumesc
Sus In jos
https://passion-chocolat.forumgratuit.ro
Zetzuru

Zetzuru


Mesaje : 59
Data de înscriere : 21/01/2010

Alb-Negru Patratele peste tot [my room] Empty
MesajSubiect: Re: Alb-Negru Patratele peste tot [my room]   Alb-Negru Patratele peste tot [my room] EmptyJoi Ian 21, 2010 10:22 pm

-Uhm...cum doresti ,spun eu catre ea privind-o zambind schitat.
Sus In jos
Enzeru

Enzeru


Mesaje : 86
Data de înscriere : 21/01/2010

Alb-Negru Patratele peste tot [my room] Empty
MesajSubiect: Re: Alb-Negru Patratele peste tot [my room]   Alb-Negru Patratele peste tot [my room] EmptyJoi Ian 21, 2010 10:22 pm

-Nici eu , replica si el la final ajungand in mijlocul incaperii studiind in jurul sau .
"Cum sa ma simt ca acasa ?"
Sus In jos
Zetzuru

Zetzuru


Mesaje : 59
Data de înscriere : 21/01/2010

Alb-Negru Patratele peste tot [my room] Empty
MesajSubiect: Re: Alb-Negru Patratele peste tot [my room]   Alb-Negru Patratele peste tot [my room] EmptyJoi Ian 21, 2010 10:29 pm

-Uhm...simtate cum doresti nu ma deranjeaza .Deci ,spuneti-mi despre voi spun eu rezemandu-ma de dulap privindu-i pe cei doi in tim pce stateam cu mainile in san si cu picioarele incurucisate.
Sus In jos
Carolina
Admin
Carolina


Mesaje : 155
Data de înscriere : 21/01/2010

Alb-Negru Patratele peste tot [my room] Empty
MesajSubiect: Re: Alb-Negru Patratele peste tot [my room]   Alb-Negru Patratele peste tot [my room] EmptyJoi Ian 21, 2010 10:30 pm

Mi-am indreptat privirea galbena spre baiat
-Poi,am 20 de ani si lucrez la o cofetarie din centru.Sunt jumatate om si jumatate pisica =^.^=.Nu stiu ce as mai putea spune...
Sus In jos
https://passion-chocolat.forumgratuit.ro
Enzeru

Enzeru


Mesaje : 86
Data de înscriere : 21/01/2010

Alb-Negru Patratele peste tot [my room] Empty
MesajSubiect: Re: Alb-Negru Patratele peste tot [my room]   Alb-Negru Patratele peste tot [my room] EmptyJoi Ian 21, 2010 10:31 pm

"Ce mai e si asta? " intreba in gandul sau putin confuz de raspunsul lui , privindu'l fix in ochi fara sa mai zica nimic . Intr'un final se aseza pe un fotoliu .
Sus In jos
Zetzuru

Zetzuru


Mesaje : 59
Data de înscriere : 21/01/2010

Alb-Negru Patratele peste tot [my room] Empty
MesajSubiect: Re: Alb-Negru Patratele peste tot [my room]   Alb-Negru Patratele peste tot [my room] EmptyJoi Ian 21, 2010 10:35 pm

-Ahamz...Iar tu Enzeru?spun eu catre tip privindu-l in ochi.
Sus In jos
Enzeru

Enzeru


Mesaje : 86
Data de înscriere : 21/01/2010

Alb-Negru Patratele peste tot [my room] Empty
MesajSubiect: Re: Alb-Negru Patratele peste tot [my room]   Alb-Negru Patratele peste tot [my room] EmptyJoi Ian 21, 2010 10:36 pm

-Uhm..Conteaza? intreba , tintindu'i o privirea rece . Nu cred , raspunse el .
Sus In jos
Zetzuru

Zetzuru


Mesaje : 59
Data de înscriere : 21/01/2010

Alb-Negru Patratele peste tot [my room] Empty
MesajSubiect: Re: Alb-Negru Patratele peste tot [my room]   Alb-Negru Patratele peste tot [my room] EmptyJoi Ian 21, 2010 10:38 pm

-O...K,spun eu privindu-l calm desi ridicand o spranceana .
Sus In jos
Enzeru

Enzeru


Mesaje : 86
Data de înscriere : 21/01/2010

Alb-Negru Patratele peste tot [my room] Empty
MesajSubiect: Re: Alb-Negru Patratele peste tot [my room]   Alb-Negru Patratele peste tot [my room] EmptyJoi Ian 21, 2010 10:41 pm

Intoarse privirea spre geam fara sa se mai uite la el , oftand . Unde ii fusese mintea sa vina acolo ?
Sus In jos
Carolina
Admin
Carolina


Mesaje : 155
Data de înscriere : 21/01/2010

Alb-Negru Patratele peste tot [my room] Empty
MesajSubiect: Re: Alb-Negru Patratele peste tot [my room]   Alb-Negru Patratele peste tot [my room] EmptyJoi Ian 21, 2010 10:42 pm

Ii priveam pe cei doi baieti confuza,cand pe unul cand pe celalalt
-Ummm...si..ce-am putea face sa mai scapam de monotonia asta?
Incercam sa mai detensionez lucrurile intre cei doi
Sus In jos
https://passion-chocolat.forumgratuit.ro
Zetzuru

Zetzuru


Mesaje : 59
Data de înscriere : 21/01/2010

Alb-Negru Patratele peste tot [my room] Empty
MesajSubiect: Re: Alb-Negru Patratele peste tot [my room]   Alb-Negru Patratele peste tot [my room] EmptyJoi Ian 21, 2010 10:47 pm

-Uhm...Poi ce anume sa facem?Sa spunem bancuri?Amintiri penibile?Sa ne scalambam unul la altul?spun eu razand,dar cu mana la gura.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Alb-Negru Patratele peste tot [my room] Empty
MesajSubiect: Re: Alb-Negru Patratele peste tot [my room]   Alb-Negru Patratele peste tot [my room] Empty

Sus In jos
 
Alb-Negru Patratele peste tot [my room]
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» My room
» Just my room
» Kyo's room
» A room full of love
» Becky's room..don't enter! :p

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Passion du Chocolat :: Casa :: Camerele :: Baieti-
Mergi direct la: